jäky.png

Jaakko Jääskelä

Myynti, Customer Success Manager

+358 50 4629807

jaakko@jakoa.fi

miika.png

Miika Haataja

Myynti, Key Account Manager

+358 40 8256166

miika.haataja@jakoa.fi

pate.png

Patrick Nyberg

CEO

+358 40 5292880

patrick@jakoa.fi

nico.png

Nico Hötti

COO

+358 50 5377697

nico@jakoa.fi

iiro.png

Iiro Kaksonen

CTO

iiro@jakoa.fi

tomi.png

Tomi Salo

Developer

tomi.salo@jakoa.fi

JOS TIEDÄT KAIKKI VASTAUKSET, ET OLE KYSYNYT KAIKKIA KYSYMYKSIÄ

Miten voimme auttaa? Panostamme mahtavaan asiakaskokemukseen. Kokeile vaikka itse!

Asiakaspalvelun numero: 010 212 4140

Asiakaspalvelun sähköposti: info@jakoa.fi

JAKOA_IKONIT_RGB_72dpi-04.png
Muikku.png

Markus Muinonen

Developer

markus.muinonen@jakoa.fi

Osoite ja saapumisohjeet:

Lapinlahdenkatu 16, 00180 Helsinki (Maria01)
Toimistomme sijaitsee viiden minuutin kävelymatkan päässä Kampin kauppakeskuksesta Maria01:n tiloissa.
Pääovilta tavoittaa aulapalvelun, joka opastaa tarvittaessa.
Muistathan sopia tapaamisen etukäteen.

Laskutustiedot:

Jakoa Enterprises Oy:n verkkolaskuosoite: 003730018906
Operaattori:  OpusCapita Solutions Oy

Operaattoritunnus: E204503

Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, niin laskut voi lähettää sähköpostitse osoitteeseen info@jakoa.fi.