Asiakaspalvelu (ja myynti)

Asiakaspalvelun sähköposti: info@jakoa.fi

Asiakaspalvelun numero: 010 212 4140

Jaakko Jääskelä

Myynti, Customer Success Manager

+358 50 4629807

jaakko@jakoa.fi

Miika Haataja

Myynti, Key Account Manager

+358 40 8256166

miika.haataja@jakoa.fi

Patrick Nyberg

CEO

+358 40 5292880

patrick@jakoa.fi

Nico Hötti

COO

+358 50 5377697

nico@jakoa.fi

Iiro Kaksonen

CTO

iiro@jakoa.fi

Tomi Salo

Developer

tomi.salo@jakoa.fi

Osoite ja saapumisohjeet:

Lapinlahdenkatu 16, 00180 Helsinki (Maria01)
Toimistomme sijaitsee viiden minuutin kävelymatkan päässä Kampin kauppakeskuksesta Maria01:n tiloissa.
Pääovilta tavoittaa aulapalvelun, joka opastaa tarvittaessa.
Muistathan sopia tapaamisen etukäteen.

Laskutustiedot:

Verkkolaskuna (OTV-tunnus): 003730018906
Verkkolaskujen välittäjä: 003708599126 (Liaison)

Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, niin laskut voi lähettää sähköpostitse osoitteeseen info@jakoa.fi.